Zapisz się na newsletter

Kotły gazowe

Vitopend 100-W Typ WH1B

Kocioł gazowy wiszący, 1- lub 2-funkcyjny z modulowanym palnikiem atmosferycznym przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz

Zakres mocy grzewczej: od 10,5 do 30 kW
vito1.jpg
vito2.jpg
vito3.jpg
 

Kocioł dostępny jest w wersjach:

Jednofunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz o mocy od 10,5 do 24 kW
Dwufunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz: od 10,5 do 24 kW i od 13 do 30 kW

Wydajny, trwały, atrakcyjny cenowo
Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów grzewczych w tej grupie produktów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zwartej budowie kocioł idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych.
Prosty w montażu. Szczególnie wygodny w montażu dzięki niewielkiemu ciężarowi i systemowi połączeń Multi-Steck. Nie wymaga zachowania żadnych odstępów serwisowych.
Energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki wysokiej sprawności sklasyfikowany jako niskotemperaturowy kocioł grzewczy zgodny z Dyrektywą EU 92/42.
Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody. Wysoka wydajność (14 litrów na minutę przy 30 kW) i stabilna temperatura c.w.u., dzięki systemowi elektronicznej regulacji.
Szczególnie wygodny w konserwacji i obsłudze. Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck: wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.
Niezawodny i długowieczny - Made in Germany. Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego to zależy. Również w przypadku szczególnie atrakcyjnego cenowo kotła Vitopend 100-W konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów. Dlatego wiszące kotły grzewcze marki Viessmann są synonimem nie tylko innowacyjnej techniki i sprawności, ale przede wszystkim niezawodności i długowieczności.

Po prostu dobre - obsługa sterowania
Łatwa obsługa. Łatwe w obsłudze pokrętła umożliwiają szybkie nastawianie temperatury wody grzewczej i wody użytkowej. Na uniwersalnym przyrządzie (termometr / manometr)można odczytać aktualną wartość ciśnienia w instalacji oraz temperaturę wody grzewczej. Vitopend 100-W posiada wbudowany system diagnostyczny, umożliwiający na podstawie świecenia diod identyfikację trybów pracy i stanów awaryjnych.
Funkcje regulatora. W kotłach Vitopend 100-W wbudowany jest elektroniczny regulator obiegu kotłowego do pracy z podwyższoną temperaturą wody kotłowej, z wbudowanym systemem diagnostycznym i systemem ochrony przed zamarzaniem.

Wygodne sterowanie c.o. z dowolnego pomieszczenia. Kocioł Vitopend 100-W może współpracować z jednym z trzech termostatów pokojowych:
Vitotrol 100, typ RT Termostat pokojowy do sterowania temperaturą instalacji w pomieszczeniu głównym (wiodącym)
Vitotrol 100, typ UTA Dobowy termostat zegarowy z wbudowanym zegarem sterującym (analogowym)
Vitotrol 100, typ UTD Tygodniowy cyfrowy termostat zegarowy z dużym wyświetlaczem LCD

Doskonale wzajemnie dopasowane
Elementy montażowe. Do połączenia urządzenia z instalacją wodną i gazową dostępne są dwa zestawy montażowe:
z prostymi podejściami do każdej instalacji
z kątowym podejściem w celu zaoszczędzenia miejsca pod kotłem dla podniesienia estetyki urządzenia można zastosować dopasowaną wzorniczo do kotła osłonę armatury.
Łatwy w montażu i obsłudze

Komponenty do gazowego kotła jednofunkcyjnego Połączenie ze stojącym pod kotłem podgrzewaczem wody użytkowej Vitocell 100-W o pojemności 120 lub 150 litrów jest bezproblemowe dzięki użyciu zestawu przyłączeniowego. Dla podgrzewacza wody zawieszanego obok kotła program dostawy przewiduje również odpowiednio dostosowany zestaw przyłączeniowy.

Montaż i uruchomienie
Vitopend 100-W można zamontować i uruchomić wykonując zaledwie kilka czynności. Gazowe kotły wiszące Vitopend 100-W zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.