Zapisz się na newsletter

Kotły gazowe

Vitopend 100-E Typ AH1B

Kocioł gazowy wiszący 2-funkcyjny z modulowanym palnikiem atmosferycznym, przystosowany do pracy z poborem do spalania z zewnątrz pomieszczenia. Konstrukcja specjalna kotła umożliwiająca zabudowę we wnęce ściennej.

Zakres znamionowej mocy grzewczej: od 10,7 do 31 kW
100etypah1b.jpg
 

Kocioł dostępny jest w wersji:

Dwufunkcyjnej - przystosowany do pracy z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz: od 10,7 do 24,8 kW i od 13,2 do 31,0 kW

Innowacyjny, wydajny, trwały, atrakcyjny cenowo

Jeden z najmniejszych i najbardziej cichych kotłów grzewczych w tej grupie produktów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i zwartej budowie kocioł idealnie nadaje się do zainstalowania w pomieszczeniach mieszkalnych.

Specjalna konstrukcja kotła umożliwia zabudowę kotła VITOPEND 100-E we wnękach ściennych, co umożliwia montaż zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz - szczególnie w ciągach komunikacyjnych budynków wielorodzinnych.

Zabudowa we wnęce ściennej dzięki niewielkiej głębokości obudowy kotła 250 mm, możliwa jest w sposób taki, aby przednia ściana kotła nie wystawała w stosunku do powierzchni ściany.

Prosty w montażu. Szczególnie wygodny w montażu dzięki niewielkiemu ciężarowi i systemowi połączeń Multi-Steck. Nie wymaga zachowania żadnych odstępów serwisowych.

Energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Dzięki wysokiej sprawności sklasyfikowany jako niskotemperaturowy kocioł grzewczy zgodny z Dyrektywą EU 92/42.

Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody. Wysoka wydajność (14 litrów na minutę przy 30 kW) i stabilna temperatura c.w.u., dzięki systemowi elektronicznej regulacji.

Szczególnie wygodny w konserwacji i obsłudze Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck: wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu.

Niezawodny i długowieczny - Made in Germany. Jako producent z długoletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiemy od czego to zależy. Również w przypadku kotła Vitopend 100-E konsekwentnie realizujemy nasze wymagania dotyczące jakości i sprawności produktów. Dlatego wiszące kotły grzewcze marki Viessmann są synonimem nie tylko innowacyjnej techniki i sprawności, ale przede wszystkim niezawodności i długowieczności.

Po prostu dobre - obsługa sterowania

Łatwa obsługa dzięki zdalnemu sterowaniu elektronicznemu będącemu zarazem termostatem pokojowym typu Vitotrol 100 RC. Kocioł posiada wbudowany system diagnostyczny, umożliwiający identyfikację trybów pracy i stanów awaryjnych.

Wygodne sterowanie c.o. z dowolnego pomieszczenia. Kocioł Vitopend 100-E może współpracować termostatem pokojowym:
Vitotrol 100, typ RC. Termostat pokojowy do sterowania temperaturą instalacji w pomieszczeniu głównym (wiodącym)

Doskonale wzajemnie dopasowane.
Elementy montażowe. Do połączenia urządzenia z instalacją wodną i gazową dostępny jest kompletny zestaw montażowy.

Montaż i uruchomienie. Vitopend 100-E można zamontować i uruchomić wykonując zaledwie kilka czynności. Gazowe kotły wiszące Vitopend 100-E zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż był prosty, a obsługa nie wymagała wiele czasu.

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.