Zapisz się na newsletter

Kondensacyjne kotły gazowe

Vitodens 333-F

Stojący, kompaktowy, gazowy kocioł kondensacyjny ze zintegrowanym, wysokowydajnym zasobnikiem warstwowym c.w.u. o poj. 86 l lub podgrzewaczem c.w.u. o poj. 130 l. Wyposażony w układ Lambda Pro Control z palnikiem gazowym MatriX-compact i powierzchnią grzewczą Inox-Radial

Znamionowa moc cieplna: 3,8 do do 26,0 kW
Vitodens333-F1.jpg
Vitodens333-F2.jpg
Vitodens333-F3.jpg
 

Kompaktowa centrala grzewcza


Dwa w jednym: kompaktowe urządzenie Vitodens 333-W łączy w sobie zalety kondensacyjnego kotła wiszącego Vitodens 300-W i wysokowartościowego zasobnika ciepłej wody. W ten sposób jedno urządzenie gwarantuje zarówno komfortowe ogrzewanie, jak i ciepłą wodę dla domów jedno i dwurodzinnych. Przy wysokości zaledwie 140 cm Vitodens 333-W można ustawiać pod skosami poddasza lub we wnękach. A szerokością Vitodens 333-W odpowiada powszechnie stosowanym modułom mebli kuchennych.

Ciepła woda na życzenie


Konstrukcja zasobnika ciepłej wody zapewnia dostarczanie jej w maksymalnie krótkim czasie o żądanej przez użytkownika temperaturze. W ten sposób zasobnik ciepłej wody Vitodens 333-W gwarantuje komfort, który zazwyczaj można osiągnąć tylko przy zastosowaniu zewnętrznego pojemnościowego podgrzewacza ciepłej wody użytkowej o dwukrotnie większej pojemności.

W przypadku wody o większej twardości Vitodens 333-F oferowany jest w wersji z podgrzewczem pojemnościowym c.w.u. o pojemności 130 litrów. Wężownica grzewcza w podgrzewaczu jest mniej wrażliwa na odkładanie się osadów niż wymiennik ciepła zasobnika.

Atrakcyjne wzornictwo

Sprawdzony w praktyce palnik gazowy MatriX-compact jest jednym z gwarantów oszczędnego obchodzenia się z energią. Drugim gwarantem jest wymiennik ciepła Inox-Radial z nierdzewnej stali szlachetnej.

Oszczędza także czas

Po pierwsze - oszczędza czas instalatora przy instalowaniu kotła. Vitodens 333-W jest bowiem kompletnie zmontowanym urządzeniem. Po drugie - oszczędza czas przy corocznych przeglądach, gdyż wszystkie podzespoły są łatwo dostępne od przodu. Po trzecie - Vitodens 333-W oszczędza również czas użytkownika, gdyż regulator Vitotronic zautomatyzował wiele funkcji obsługowych, a indywidualne, osobiste nastawy przeprowadza się łatwo jednym naciśnięciem przycisku.

Elegancki

Obok wielu zalet i nowoczesnej techniki urządzenie to również ładnie wygląda. Szczególne wzornictwo Vitodens 333-W jest wizualnym wyrazem techniki, formy i funkcji, zgodnie z zasadami marki Viessmann: „Jakość, trwałość, sprawność z wysokim komfortem cieplnym”.
 
 
Przegląd zalet:

  • Kocioł Vitodens 333 oferowany jest w mocy od 3,8 do 26 kW.
  • Sprawność znormalizowana: 109%.
  • Wysokosprawny i trwały wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej z funkcją odpowietrzania układu wodnego kotła.
  • Układ Lambda Pro Control umożliwia rozpoznawanie jakości gazu i automatyczną adaptację procesu spalania.
  • Skrajnie niskie emisji substancji dzięki palnikowi gazowemu MatriX-compact. Parametry spalin wyraźnie lepsze od wartości granicznych znaku ekologicznego „Błękitny Anioł”.
  • Automatyczna adaptacja układu spalin dla zapewnienia zawsze wysokiej sprawności.
  • Wskaźnik wydajności ciepłej wody do 2,0 miarą wysokiego komfortu ciepłej wody

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.