Zapisz się na newsletter

Instalacje energooszczędneSzczególne wyzwanie stanowią dla nas instalacje, które są bardziej zaawansowane technologicznie. Takie instalacje łączą ze sobą ekonomiczną pracę układu z wysokim komfortem użytkowania.Firma CIEPBUD wyspecjalizowała się w instalacjach, które pozawalają na wykorzystanie darmowej energii (z gruntu, wody, powietrza). Najczęstszym przykładem tego typu rozwiązań są pompy ciepła.

Instalacje grzewczą bardzo często łączy się z instalacją solarną (kolektory słoneczne), a także coraz częściej z wentylacją z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperacja). Nowością, która wchodzi do oferty firmy CIEPBUD jest fotowoltaika - czyli wytwarzanie energii elektrycznej ze słońca.

Wszystkie urządzenia wymagają odpowiedniego doboru. Dlatego niezależnie od rodzaju, każdy realizowany przez nas projekt oparty jest o obliczenia hydrauliczne, co pozwala na odpowiednią konfigurację urządzeń, a także zapewnia prawidłową współpracę z instalacjami w budynku. Najważniejszym celem jest zapewnienie energooszczędnej pracy układu.

 

 

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.