Zapisz się na newsletter

Technika systemowa

Kotły gazowe

Wszystkie komponenty naszej techniki grzewczej odpowiadają
w najdrobniejszych szczegółach koncepcji konstrukcji modułowej Vitotec. Wszystkie kotły grzewcze, palniki i regulatory są wzajemnie do siebie dopasowane.
Kotłygazowe.jpg
 

 • Regulatory (1)
  Regulatory Vitotronic 150, 200 i 300 stanowią program regulatorów, skrojony na miarę każdej potrzeby - od prostej instalacji grzewczej, do najbardziej wyszukanych systemów grzewczych.
 • Platforma (2)
  Wszystkie kotły grzewcze Vitola oparte są na jednolitej płycie montażowej. Upraszcza to znacznie instalowanie, obsługę konserwację i serwis.
 • Palniki (3)
  Wszystkie palniki Viessmann Unit są fabrycznie sprawdzane komputerowo na gorąco i regulowane na moc kotła.
 • Podgrzewacze pojemnosciowe c.w.u (4)
  Obszerny program podgrzewaczy pojemnościowych c.w.u. Vitocell oferuje ekonomiczny komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej dla każdego zastosowania i każdych wymagań.
 • Zdalna obsługa (5)
  Dla wszystkich regulatorów Viessmann dostępne są odpowiednie jednostki zdalnej obsługi Vitotrol. Umożliwiają one łatwe kontrolowanie instalacji grzewczej prosto z mieszkania.
 • Osprzęt (6, 7)
  Rozdzielacz obiegu grzewczego Divicon (6) jest już kompletnie zmontowany i dlatego daje się szybko zainstalować. Kompletny rozdzielacz mały (7) z zespołem bezpieczeństwa i okładzinami izolacyjnymi. Kombinowane urządzenie powietrza dodatkowego Vitoair (8) utrzymuje komin w stanie suchym, oszczędzając w wielu wypadkach konieczność renowacji komina.

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.