Zapisz się na newsletter

Technika systemowa

Gazowe kotły wiszące

Wszystkie komponenty naszej techniki grzewczej odpowiadają w najdrobniejszych szczegółach koncepcji konstrukcji modułowej Vitotec. Gwarantuje to sprawne działanie całej instalacji grzewczej.
Gazowekotływiszące.jpg
 

Wszystkie kotły wiszące z palnikami i regulatorami, pojemnościowe podgrzewacze c.w.u. oraz przyłącza wodne i spalinowe są wzajemnie do siebie dopasowane. Spełniają one najbardziej zróżnicowane wymogi budynków i ich użytkowników.

 • Kotły wiszące (1)
  Kompaktowe, energooszczędne i przyjazne środowisku gazowe kotły wiszące. Jako kocioł jedno- lub dwufunkcyjny, kondensacyjny lub niskotemperaturowy.
 • Pomoc montażowa (2)
  Pomoc montażowa do montażu na ścianie licowej lub surowej. Upraszcza maksymalnie instalowanie kotła: wystarczy zawiesić kocioł na ramie i przykręcić. Przyłączenia wykonuje się łatwo mufkami nasuwnymi. Dzięki temu kompletny montaż i próby szczelności instalacji można przeprowadzić już w stanie surowym budynku. Sam kocioł montuje się dopiero w wykończonym budynku, co zabezpiecza przed kradzieżą lub uszkodzeniem podczas robót wykończeniowych. Armatura jest zakryta obudową kotła.
 • Systemy odprowadzania spalin (3)
  Wszystkie systemy odprowadzania spalin i doprowadzania powietrza do spalania w kotłach z zamkniętą komorą spalania, posiadają atesty budowlane i zostały sprawdzone we współpracy z kotłami (jednostka eksploatacyjna). Gwarantuje to wysokie bezpieczeństwo i niezawodność eksploatacji.
 • Zestawy przyłączeniowe (4)
  Zestawy przyłączeniowe umożliwiają szybkie i bezproblemowe hydrauliczne wpięcie komponentów systemowych - dzięki uniwersalnie pasującym adapterom, także przy modernizacjach instalacji grzewczej.
 • Pojemnościowe podgrzewacze c.w.u. (5)
  Pojemnościowe podgrzewacze c.w.u. z obszernego programu Vitocell oferują najwyższy komfort korzystania z c.w.u. dla każdego zastosowania i każdych wymagań. Dostępne są zarówno jako warianty wiszące, jak i podstawiane lub nadstawiane na kotły, o pojemnościach od 80 do 300 litrów.
 • Jednostki zdalnej obsługi (6)
  Do wszystkich regulatorów cyfrowych można zamówić jednostki zdalnej obsługi w różnych wykonaniach. Umożliwiają one wygodną obsługę instalacji grzewczej prosto z mieszkania. Jako opcja dostępne jest wyposażenie z zegarem radiowym i radiową transmisji danych.

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.