Zapisz się na newsletter

Technika systemowa

Kolektory słoneczne

Dla osiągnięcia optymalnych efektów Viessmann oferuje kompletną, wzajemnie dopasowaną technikę systemową, w której wszystko bez wyjątku pasuje do siebie.
Kolektorysłoneczne.jpg
 

 • Kolektor słoneczny (1)
  Oferta kolektorów słonecznych Viessmann Vitosol oferuje odpowiednie rozwiązanie dla róznych wymagań i każdego zastosowania: wszystkie kolektory Vitosol wyróżniają się wysokim bezpieczeństwem eksploatacji i długą trwałością użytkowa. Wykonane są w całości z materiałów odpornych na korozję, jak stali szlachetnej, aluminium, miedzi i specjalnego szkła solarnego. Sprawność kolektorów jeszcze bardziej zwiększa pokrycie Sol-Titan na absorberach. A jednolity system montażu wszystkich typów kolektorów zapewnia szybki i prosty montaż.
 • Pojemnościowy podgrzewacz c.w.u. Vitocell (2)
  Biwaletne pojemnościowe podgrzewacze c.w.u. dostarczane są w kolorze srebrnym lub białym, z dwoma wężownicami: Vitocell-B 100 pokryty jest odporną na korozję emalią Ceraprotect, a w wykonaniu Vitocell-B 300
  z wysokostopowej nierdzewnej stali szlachetnej. Ciepło z kolektora słonecznego przekazywane jest wodzie przez dolną wężownicę. Górna wężownica zapewnia w razie potrzeby dogrzewanie wody przez kocioł grzewczy.
  Regulator solarny Solartrol (3)
  Inteligentny system zarządzania energią Vitosolic zapewnia kolektorom słonecznym z programu Vitosol szczególnie efektywne wykorzystanie ciepła słonecznego. Regulatory solarne Vitosolic 100 i 200 są przystosowane dla instalacji solarnych jedno- i wieloobiegowych i znajdują zastosowanie we wszystkich spotykanych przypadkach.
 • Rozdzielacz obiegu grzewczego Solar-Divicon (4)
  Rozdzielacz obiegu grzewczego Solar-Divicon oprócz funkcji hydraulicznej pełni także rolę zabezpieczenia termicznego. W tej kompaktowej jednostce zgrupowane są wszystkie konieczne elementy zabezpieczające i funkcjonalne.
 • Kotły grzewcze (5)
  Systemy solarne firmy Viessmann można stosować ze wszystkimi stojącymi
  lub wiszącymi kotłami grzewczymi z naszego programu produkcji, a także
  przy wszelkiego rodzaju modyfikacjach i modernizacji już istniejących instalacji grzewczych.

Kontakt

SALON FIRMOWY
ul. Mikołowska 166
43-100 Tychy
tel. (32)  7 800 800
fax (32)  7 800 900
e-mail: salon@viessmann.tychy.pl
 

Aktualności

Nowa oferta kredytowa Bank Ochrony Środowiska

Przeferencyjne kredyty we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska .
 

Kocioł na drewno VITOLIGNO 100-S

Szczególnie atrakcyjny cenowo kocioł grzewczy do opalania drewnem.